Skip to the main content

Zeerob Classic groot succes

Zaterdag 24 januari vond de eerste editie van de Zeerob Classic plaats, een individueel parentoernooi voor leden en oud-leden van BC De Zeerob. Door de ijzel was het aantal deelnemers wat verlaagd, waardoor Reinder aan de bak moest om een nieuw schema in elkaar te knutselen en dat werkte prima: Rondjes van 6 spellen waarbij er een tombola aan de tafel plaats vond waardoor iedereen 2 spellen met iedereen speelde.

De uitslag werd weer eens ouderwets met de hand uitgerekend, met dank aan onder andere Jelle en Reinder.

Dit leidde tot de volgende uitslag:

Uiteindelijk won Bert de beker (geheel conform het ALV-besluit aangaande wisselbekers), daar kun je mee thuis komen!

Er waren prijzen door het hele veld, de gelukkigen, naast Bert vielen onder andere Eric Jan als beste en Luuk als op één na beste oud-lid in de prijzen.

Aansluitend was de nieuwjaarsborrel van De Walrus, dus we konden na de prijsuitreiking meteen aanschuiven. Het bleef nog lang onrustig. Volgend jaar editie twee: zegt het voort!

De Classic toernooicommissie (Reinder, Mark, Jelle, Engbert en Erwin (met ondersteuning van Evert))

Andere artikelen

Gerbrand Hop over het kampioenschap van Zeerob 2 in 1D (II)

Bijgaand het verslag van de de 2e dag van het beslissende weekend in de Eerste Divisie! Eerste...

30/01/2026 - Henk van Doren

Gerbrand Hop over het kampioenschap van Zeerob 2 in 1D (I)

Bijgaand Deel 1 van het heerlijke verslag van Gerbrand Hop over het weekend waarin Zeerob 2...

22/01/2026 - Henk van Doren
Zeerob 2 kampioen Eerste Divisie

Zeerob 2 kampioen Eerste Divisie

Op zaterdag 17 en zondag 18 januari 2026 werd het vierde en laatste weekend van de Eerste Divisie...

19/01/2026 - Mark Ottens